06056EA-12S-E6D-L
מק"ט מוצר של DigiKey
12-06056EA-12S-E6-DL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
06056EA-12S-E6D-L
תיאור
60X60X56MM, 12VDC, 17,750/15,450
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial (כפול) 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ כדור ‎72.0 CFM‎‏ (2.02 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול אוטומטי, שתי מהירויות, בקרת PWM, חיישן מהירות (טכומטר)
יצרן
רעש
74.0dB
סדרה
הספק (Watts)
50.4 W
אריזה
תיבה
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
4 מוליכים חוטיים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
סוכנות הרשאות
CE, cULus, VDE
רוחב
56.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
4.20A
זרימת אוויר
‎72.0 CFM‎‏ (2.02 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
לחץ סטטי
6.600‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 1643.9‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C