08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
מק"ט מוצר של DigiKey
P124180-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
08015SS-12N-AT-00
תיאור
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ שרוול ‎34.0 CFM‎‏ (0.952 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
רעש
34.0dB
יצרן
הספק (Watts)
2.52 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
משקל
‎0.122 lb (55.34 g)‎
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.210A
רוחב
15.00 מ"מ
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎34.0 CFM‎‏ (0.952 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.140‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 34.9‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
שרוול
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-40°C