08025SA-24K-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-08025SA-24K-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
08025SA-24K-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ כדור ‎26.1 CFM‎‏ (0.731 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
19.0dB
סדרה
הספק (Watts)
720 mW
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 80 מ"מ × גובה 80 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.030A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎26.1 CFM‎‏ (0.731 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.070‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 17.4‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C