09225SA-12K-EA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-09225SA-12K-EA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
09225SA-12K-EA-D0
תיאור
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎33.5 CFM‎‏ (0.938 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
22.0dB
סדרה
הספק (Watts)
840 mW
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.070A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎33.5 CFM‎‏ (0.938 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.086‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 21.5‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C