09225SA-24N-AA-D0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-09225SA-24N-AA-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
09225SA-24N-AA-D0
תיאור
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎51.2 CFM‎‏ (1.43 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
רעש
32.0dB
סדרה
הספק (Watts)
1.9 W
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.080A
תחום מתח
12 ~ 26.4VDC
זרימת אוויר
‎51.2 CFM‎‏ (1.43 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.180‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 44.8‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C