09225VA-12N-EA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-09225VA-12N-EA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
09225VA-12N-EA-00
תיאור
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎77.0 CFM‎‏ (2.16 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
רעש
45.0dB(A)
סדרה
הספק (Watts)
4.8 W
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.400A
תחום מתח
7 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎77.0 CFM‎‏ (2.16 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.390‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 97.1‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C