09238RA-12M-EAD-0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-09238RA-12M-EAD-0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
09238RA-12M-EAD-0
תיאור
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ כדור ‎118.6 CFM‎‏ (3.32 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
56.5dB
סדרה
הספק (Watts)
13.8 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 92 מ"מ × גובה 92 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.15A
רוחב
38.00 מ"מ
תחום מתח
7 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎118.6 CFM‎‏ (3.32 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.750‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 186.8‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C