11925SA-24Q-ELD-0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-11925SA-24Q-EL-D0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
11925SA-24Q-ELD-0
תיאור
FAN AXIAL 119X25MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 119 מ"מ × גובה 119 מ"מ כדור ‎113.0 CFM‎‏ (3.16 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-מחדש אוטומטי, חיישן רוטור נעול
יצרן
רעש
44.0dB
סדרה
הספק (Watts)
4.8 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
3 מוליכי חוט
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 119 מ"מ × גובה 119 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.200A
רוחב
25.00 מ"מ
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎113.0 CFM‎‏ (3.16 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.290‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 72.2‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C