11938KA-24L-EA-00
11938KA-24L-EA-00
11938KA-24L-EA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-11938KA-24L-EA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
11938KA-24L-EA-00
תיאור
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 119 מ"מ × גובה 119 מ"מ כדור ‎108.4 CFM‎‏ (3.03 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
42.5dB
סדרה
הספק (Watts)
7.4 W
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.310A
רוחב
38.40 מ"מ
תחום מתח
10 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎108.4 CFM‎‏ (3.03 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.270‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 67.3‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C