11938KA-24N-EA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-11938KA-24N-EA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
11938KA-24N-EA-00
תיאור
FAN AXIAL 119X38.4MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 119 מ"מ × גובה 119 מ"מ כדור ‎129.9 CFM‎‏ (3.64 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
50.0dB
סדרה
הספק (Watts)
12 W
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.500A
רוחב
38.40 מ"מ
תחום מתח
18 ~ 25VDC
זרימת אוויר
‎129.9 CFM‎‏ (3.64 מ"ק/דקה)
לחץ סטטי
0.440‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 109.6‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C