12038VA-12R-EA-00 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
NMB Technologies Corporation
קיים במלאי: 13
גיליון נתונים
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎243.2 CFM‎‏ (6.81 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
12038VA-12R-EA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-12038VA-12R-EA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
12038VA-12R-EA-00
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
66.0dB
סדרה
הספק (Watts)
36 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
3.00A
רוחב
38.00 מ"מ
תחום מתח
10 ~ 13.8VDC
זרימת אוויר
‎243.2 CFM‎‏ (6.81 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
1.460‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 363.7‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C