12038VA-24N-EAE-0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Same Sky (Formerly CUI Devices)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
12038VA-24N-EAE-0
מק"ט מוצר של DigiKey
12-12038VA-24N-EA-E0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
12038VA-24N-EAE-0
תיאור
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎182.6 CFM‎‏ (51.13 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
59.0dB
סדרה
הספק (Watts)
17.76 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.740A
רוחב
תחום מתח
18 ~ 27.6VDC
זרימת אוויר
‎182.6 CFM‎‏ (51.13 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
פלסטיק
לחץ סטטי
0.830‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 206.7‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C