15050VA-24N-EA-00
מק"ט מוצר של DigiKey
12-15050VA-24N-EA-00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
15050VA-24N-EA-00
תיאור
FAN AXIAL 172.7X50.8MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מלבני/מעוגל - אורך 172.7 מ"מ × גובה 150 מ"מ כדור ‎261.3 CFM‎‏ (7.32 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
קטגוריה
מאפיינים
אתחול-עצמי
יצרן
רעש
60.0dB
סדרה
הספק (Watts)
21.6 W
אריזה
בתפזורת
RPM
סטטוס החלק
פעיל
סיומת
2 מוליכי חוטים
מתח - נומינלי
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 172.7 מ"מ × גובה 150 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.900A
רוחב
50.80 מ"מ
תחום מתח
18 ~ 26.4VDC
זרימת אוויר
‎261.3 CFM‎‏ (7.32 מ"ק/דקה)
חומר - מסגרת
אלומיניום
לחץ סטטי
0.735‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 183.1‏)
חומר - להב
פלסטיק
סוג מסב
כדור
אורך חיים @ טמפרטורה
100000 שעות ב-25°C