172-015-112R031 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
NorComp Inc.
קיים במלאי: 67
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 571
קיים במלאי: 725
קיים במלאי: 463
קיים במלאי: 1,717
קיים במלאי: 384
קיים במלאי: 606
קיים במלאי: 365
קיים במלאי: 296
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 138
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
172-015-112R031
מק"ט מוצר של DigiKey
4515MA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
172-015-112R031
תיאור
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
מודלים EDA/CAD
172-015-112R031 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
דירוג זרם (אמפר)
5A
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), פוליאסטר
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 100°C