172-015-113R011
מק"ט מוצר של DigiKey
37-172-015-113R011-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
172-015-113R011
תיאור
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
500V
חומר דיאלקטרי
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
פליז
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 100°C