172-050-243R001
מק"ט מוצר של DigiKey
37-172-050-243R001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
172-050-243R001
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
סיומת
WireWrap
יצרן
חומר עיקרי
מתכת
סדרה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
מגש
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
Flash
תצורת מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
5A
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
500V
מספר השורות
3
צבע
אפרפר-צהוב
סוג ההרכבה
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
חומר דיאלקטרי
פוליאמיד (PA6T), ניילון 6T
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 100°C