182-037-213R561
מק"ט מוצר של DigiKey
182-037-213R561-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
182-037-213R561
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
182-037-213R561 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מרווח Backset
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
מספר המיקומים
מאפיינים
נועל לוח
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליאמיד (PA9T), ניילון 9T
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C