580-M15-103L001
580-M15-103L001
מק"ט מוצר של DigiKey
37-580-M15-103L001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
580-M15-103L001
תיאור
CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-סוג, Micro-D תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
580-M15-103L001 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
סגסוגת אבץ, ציפוי ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
2A
תצורת מחבר
מאפיינים
מסוכך
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
60VDC
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP)
גודל מעטה, פריסת מחברים
פסיעה 0.050 × 0.043 משורה לשורה
עובי חוט
26AWG
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C