581-M25-213L461
581-M25-213L461
מק"ט מוצר של DigiKey
37-581-M25-213L461-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
581-M25-213L461
תיאור
CONN MICRO-D RCPT 25POS R/A SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-סוג, Micro-D שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
581-M25-213L461 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה (קדמי) / פליז (אחורי), מצופה ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
2A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.220‏ אינץ' (5.60‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסוכך
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
60VDC
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
צד לוח (56‏-2‏)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C