681M13W3103L041
מק"ט מוצר של DigiKey
37-681M13W3103L041-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
681M13W3103L041
תיאור
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 (‎13 + 3 כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
Flash
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
5A, 40A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אותות וכוח
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C