NRF24LE1-F16Q32-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
NRF24LE1-F16Q32-R7-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRF24LE1-F16Q32-R7
תיאור
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU ISM כללי > ‎1 GHz 2.4GHz ‎32-VFQFN‏, פדים חשופים
קטגוריה
גודל זיכרון
16kB Flash, 1kB SRAM
יצרן
ממשקים טוריים
C‏2‏I‏, JTAG‏, SPI‏, UART‏
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
GPIO
15
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.9V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
זרם - קליטה
12.4mA ~ 13.3mA
סוג
TxRx + MCU
זרם - שידור
6.8mA ~ 11.1mA
סטנדרד/משפחת RF
ISM כללי > ‎1 GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C