LPC54607J256ET180E
מק"ט מוצר של DigiKey
568-13351-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LPC54607J256ET180E
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 180TFBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M4 LPC546xx רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 180MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH ‎180-TFBGA (12×12)‎
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎16K x 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎136K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.71V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 12x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M4
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎32-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מהירות
180MHz