MCIMX6D5EYM10ACR
מק"ט מוצר של DigiKey
MCIMX6D5EYM10ACR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCIMX6D5EYM10ACR
תיאור
IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCPBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-A9 משובצים IC i.MX6D 2 ליבת, ‎32-bit 1.0GHz ‎624-FCPBGA (21×21)‎
קטגוריה
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
יצרן
NXP USA Inc.
SATA‏
SATA 3Gbps (1)
סדרה
USB
USB 2.0 + PHY (4)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - כניסה/יציאה
1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 105°C (TJ)
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-A9
מאפייני אבטחה
מספר הליבות/רוחב אפיק
2 ליבת, ‎32-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
1.0GHz