MCIMX6L8DVN10AA
מק"ט מוצר של DigiKey
MCIMX6L8DVN10AA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCIMX6L8DVN10AA
תיאור
IC MPU I.MX6SL 1.0GHZ 432MAPBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-A9 משובצים IC i.MX6SL 1 ליבת, ‎32-bit 1.0GHz ‎432-MAPBGA (13×13)‎
קטגוריה
בקרי ממשק ותצוגה
לוח מקשים, LCD
Ethernet
10/100Mbps (1)
סדרה
USB
USB 2.0 + PHY (3)
אריזה
מגש
מתח - כניסה/יציאה
1.2V, 1.8V, 3.0V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 95°C (TJ)
מספר הליבות/רוחב אפיק
1 ליבת, ‎32-bit
מהירות
1.0GHz