MKL36Z128VLH4
מק"ט מוצר של DigiKey
MKL36Z128VLH4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKL36Z128VLH4
תיאור
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 48MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎64-LQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MKL36Z128VLH4 דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎16K x 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.71V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D - 16bit; D/A - 12bit
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
48MHz