MRF101AN - טרנזיסטור 50MHz לוח הערכה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MRF101AN-50MHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
568-14756-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRF101AN-50MHZ
תיאור
MRF101AN REF BRD 50MHZ 119W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תכולה
לוח(ות)
יצרן
NXP USA Inc.
מעגל משולב / חלק בשימוש
MRF101AN
אריזה
בתפזורת
תדר RF
50MHz
סטטוס החלק
פעיל
פונקציה
טרנזיסטור
סוג
טרנזיסטור
מספר מוצר בסיס
תדר
50MHz