MRF300BN
מק"ט מוצר של DigiKey
568-13957-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRF300BN
תיאור
RF MOSFET LDMOS 50V TO247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RF Mosfet 50 V 27MHz ~ 250MHz 18.7dB 300W TO-247
קטגוריה
מתח - בדיקה
50 V
יצרן
NXP USA Inc.
הספק - יציאה
300W
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
טכנולוגיה
‎LDMOS‎
מארז ההתקן של הספק
TO-247
תדר
27MHz ~ 250MHz