MRFX1K80H - טרנזיסטור 230MHz לוח הערכה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NI-1230H-4S
MRFX1K80H-230MHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
568-13866-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRFX1K80H-230MHZ
תיאור
MRFX1K80H REF BRD 230MHZ 1800W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תכולה
לוח(ות)
יצרן
NXP USA Inc.
מעגל משולב / חלק בשימוש
MRFX1K80H
אריזה
בתפזורת
תדר RF
230MHz
סטטוס החלק
פעיל
פונקציה
טרנזיסטור
סוג
טרנזיסטור
מספר מוצר בסיס
תדר
230MHz