825F1R0E
מק"ט מוצר של DigiKey
825F1R0E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
825F1R0E
תיאור
RES CHAS MNT 1 OHM 1% 25W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 Ohms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
825F1R0E דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
מגש
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.062‏ אינץ' x‏ רוחב 1.094‏ אינץ' (26.98 מ"מ x‏ 27.79‏ מ"מ)
התנגדות
1 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.556‏ אינץ' (14.12‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
25W