BAB116025R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
BAB116025R0KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAB116025R0KE
תיאור
25 OHMS 10% 500 WATT CASE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 Ohms ±10% 500W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סדרה
מאפיין הרכבה
אוגנים
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 6.299‏ אינץ' x‏ רוחב 3.740‏ אינץ' (160.00 מ"מ x‏ 95.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
התנגדות
25 Ohms
תצורת המוליכים
חוטים מוליכים
טולרנס
±10%
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה מלבנית
הספק (Watts)
500W