BAB232050R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
BAB232050R0KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAB232050R0KE
תיאור
50 OHMS 10% 700 W CASE
תיאור מפורט
50 Ohms ±10% 700W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גודל / מידה
אורך 12.598‏ אינץ' x‏ רוחב 3.937‏ אינץ' (320.00 מ"מ x‏ 100.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
התנגדות
50 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
700W