BAB326615R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
BAB326615R0KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAB326615R0KE
תיאור
15 OHMS 10% 1000 WATT CASE
תיאור מפורט
15 Ohms ±10% 1000W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גודל / מידה
אורך 10.472‏ אינץ' x‏ רוחב 5.000‏ אינץ' (266.00 מ"מ x‏ 127.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
2.130‏ אינץ' (54.10‏ מ"מ)
התנגדות
15 Ohms
טולרנס
±10%
הספק (Watts)
1000W