HS50M1KJM303
מק"ט מוצר של DigiKey
273-HS50M1KJM303-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HS50M1KJM303
תיאור
50 WATTS AL HOUSED1 KILOOHMS 5%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±5% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
הרכב
חוט מלופף
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
מאפיינים
עמידות בדפקים
אריזה
תיבה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
1 kOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.583‏ אינץ' (14.80‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W