L50J100KE
מק"ט מוצר של DigiKey
L50J100KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L50J100KE
תיאור
RES CHAS MNT 100K OHM 5% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±5% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±260ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 350°C
סדרה
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, בטיחות
אריזה
בתפזורת
ציפוי, סוג בית
מצופה אמייל
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
מסגרות (לא כלולות)
התנגדות
100 kOhms
גודל / מידה
קוטר 0.563‏ אינץ' x‏ אורך 4.000‏ אינץ' (101.60‏ מ"מ x‏ 14.30‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
50W