LVK20R010CER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-LVK20R010CERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-LVK20R010CERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-LVK20R010CERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LVK20R010CER
תיאור
0.75W 0.010 OHM 0.25% LVK(2010)
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±0.25% 0.75W, 3/4W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) חישת זרם, עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LVK20R010CER דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C