MCS1320R020FER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-MCS1320R020FERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-MCS1320R020FERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-MCS1320R020FERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCS1320R020FER
תיאור
RES 0.02 OHM 1% 3/4W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCS1320R020FER דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C