MCS1320R020FER | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 0.02 OHM 1% 3/4W 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MCS1320R020FER דגמים |
קטגוריה | מאפיינים חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |