MCS1320R050FER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-MCS1320R050FERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-MCS1320R050FERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-MCS1320R050FERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCS1320R050FER
תיאור
RES 0.05 OHM 1% 3/4W 0805
תיאור מפורט
50 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת
מודלים EDA/CAD
MCS1320R050FER דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C