MCS1632R015FER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-MCS1632R015FERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-MCS1632R015FERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-MCS1632R015FERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCS1632R015FER
תיאור
RES 0.015 OHM 1% 1W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 mOhms ±1% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCS1632R015FER דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C