MCS1632R020DER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-MCS1632R020DERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-MCS1632R020DERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-MCS1632R020DERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCS1632R020DER
תיאור
1W 0.020 OHM METAL ALLOY CS 1% C
תיאור מפורט
20 mOhms ±0.5% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C