MCS1632R025DER | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 1W 0.025 OHM METAL ALLOY CS 1% C |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 mOhms ±0.5% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±50ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |