MCS1632R025FER
מק"ט מוצר של DigiKey
273-MCS1632R025FERTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
273-MCS1632R025FERCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
273-MCS1632R025FERDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCS1632R025FER
תיאור
RES 0.025 OHM 1% 1W 1206
תיאור מפורט
25 mOhms ±1% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) חישת זרם, ציפוי מעכב בעירה, בטיחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCS1632R025FER דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C