TGHEV1R00FE
מק"ט מוצר של DigiKey
273-TGHEV1R00FE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TGHEV1R00FE
תיאור
100W RESISTOR 1 OHM 1%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 Ohms ±1% 100W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±150ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 130°C
סדרה
מאפיינים
לא השראי
אריזה
תיבה
ציפוי, סוג בית
קרמי
סטטוס החלק
פעיל
מאפיין הרכבה
אוגנים
התנגדות
1 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.378‏ אינץ' x‏ רוחב 0.669‏ אינץ' (35.00 מ"מ x‏ 17.00‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
הספק (Watts)
100W