TGHGCR0250FE
מק"ט מוצר של DigiKey
TGHGCR0250FE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TGHGCR0250FE
תיאור
RES CHAS MNT 0.025 OHM 1% 100W
תיאור מפורט
25 mOhms ±1% 100W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±60ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
מאפיינים
חישת זרם, לא השראתי
אריזה
מגש
ציפוי, סוג בית
מצופה אפוקסי
התנגדות
25 mOhms
גודל / מידה
אורך 1.500‏ אינץ' x‏ רוחב 0.980‏ אינץ' (38.10 מ"מ x‏ 24.90‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
גובה - מקובע (מרבי)
0.483‏ אינץ' (12.26‏ מ"מ)
הספק (Watts)
100W