TGHHV5R00JE
מק"ט מוצר של DigiKey
TGHHV5R00JE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TGHHV5R00JE
תיאור
RES CHAS MNT 5 OHM 5% 120W
תיאור מפורט
5 Ohms ±5% 120W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
מאפיינים
לא השראי, עמיד דפקים, RF, תדר גבוה
אריזה
מגש
ציפוי, סוג בית
מצופה אפוקסי
התנגדות
5 Ohms
גודל / מידה
אורך 1.496‏ אינץ' x‏ רוחב 0.980‏ אינץ' (38.00 מ"מ x‏ 24.90‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
גובה - מקובע (מרבי)
0.483‏ אינץ' (12.26‏ מ"מ)
הספק (Watts)
120W