TGHPV15R0KE
מק"ט מוצר של DigiKey
TGHPV15R0KE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TGHPV15R0KE
תיאור
SOT-227 600W 15 OHM
תיאור מפורט
15 Ohms ±10% 600W ציפוי עבה נגדים להשמה שלדית
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סדרה
מאפיינים
לא השראי, עמיד דפקים, RF, תדר גבוה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.496‏ אינץ' x‏ רוחב 0.984‏ אינץ' (38.00 מ"מ x‏ 25.00‏ מ"מ)
התנגדות
15 Ohms
גובה - מקובע (מרבי)
0.480‏ אינץ' (12.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
תצורת המוליכים
מתוברג M4
הספק (Watts)
600W