WHB1R0FET
WHB1R0FET
מק"ט מוצר של DigiKey
WHB1R0FETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
WHB1R0FECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WHB1R0FET
תיאור
RES 1 OHM 1% 1W AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 Ohms ±1% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WHB1R0FET דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C