1PT100KN1515
מק"ט מוצר של DigiKey
5880-1PT100KN1515-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1PT100KN1515
תיאור
PLATINUM RTD ELEMENT, CERAMIC WI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) 3850ppm/°C 2-SIP
טמפרטורת פעולה
-200°C ~ 600°C
יצרן
Omega
סיומת
חוטים מוליכים
סדרה
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
אריזה
בתפזורת
זרם
1 mA
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות ב- 0°C
100 Ohms