G2R-1-SND-DC12(S)
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2952-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G2R-1-SND-DC12(S)
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
מאפיינים
דיודה, מחוון עם אור
סדרה
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.8VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
20 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE‏, CSA‏, LR‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎440VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4400‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
278 Ohms
זרם סליל
43.2 mA