G2R-1-SND-DC24(S)
מק"ט מוצר של DigiKey
Z2951-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G2R-1-SND-DC24(S)
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VDC סליל ניתן לשימוש בשקע
קטגוריה
סוג סליל
ללא נעילה
יצרן
מאפיינים
דיודה, מחוון עם אור
סדרה
תצורת הסיומת
נתקע, חיבור מהיר, - 0.187‏ אינץ' (4.7‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
3.6VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
20 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
סוכנות הרשאות
CE‏, CSA‏, LR‏, UR‏, VDE‏
מתח מיתוג
‎440VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4400‏, W‏1250‏
התנגדות סליל
1.1 kOhms
זרם סליל
21.6 mA